Objednávka servisu

Doprava a diagnostika je ZDARMA


 

(u nerealizované opravy se účtuje storno poplatek 200Kč/13€ bez DPH - elektronika; 1000 Kč bez DPH - domácí spotřebiče)

Jak objednat servis online    Výše vyplňte, odešlete a vytiskněte 
objednací formulář 
  Zabalte přístroj a do balíčku přiložte formulář. Velké spotřebiče balit nemusíte - více info ZDE  Do balíku vložte i svoje kontaktní údaje a telefonní číslo

 

 

 

 

    Zavolá vám dopravce DPD a vyzvedne zásilku. My vám další pracovní den zavoláme přesnou cenu a dobu opravy. Velké spotřebiče vozíme vlastními vozy - více info ZDE      Neposílejte k přístroji příslušenství jako jsou myši, brašny, kabely a adaptéry, které nesouvisí se závadou přístroje.    

 

 

 

Naše adresa, kterou napište na zásilku:NTSUP s.r.o.

Vlachovice 26

Nové Město na Moravě 592 31
* Zboží zabalte do takových materiálů, abyste si mohli být jisti, že k nám zásilka dorazí bez poškození. Velké spotřebiče balit nemusíte - více info ZDE* My odesíláme zboží zpět v kvalitním obalu, ve kterém je přístroj zabalen do fólie či sáčku a chrání ho obalový materiál. Velké spotřebiče vozíme vlastní bezpečnou dopravou.
 

 

Na čase objednávky záleží

 

 

Po dokončení objednávky vyčkejte na příjezd našeho smluvního dopravce. (velké spotřebiče vozíme vlastní dopravou)Pokud jste objednávku servisu zadali v době DO 15:30 hodin, přijede dopravce následující pracovní den (příklad: objednávka zadána ve středu ráno – příjezd DPD ve čtvrtek).Pokud jste objednávku zadali v době OD 15:30 hodin, vyzvedne si přístroj druhý následující pracovní den (příklad: objednávka zadána ve středu večer, příjezd DPD v pátek).

 

 


 

 

Servisní středisko pro velkoobchodní partnery:


       

Aplikace pro české velkoobchodní partnery

 

Aplikace pro slovenské velkoobchodní partnery


Návod k obsluze Servisního střediska

 Kontakt

Martin Rouš   Martin Junek
Vedoucí servisu   Jednatel společnosti
rous@ntsup.cz   junek@ntsup.cz
+420 608 797 873   +420 774 491 990

Podpořte nás

facebooktwitter