Velkoobchodní spolupráce

 

Náš servis pro vaše zákazníky

 

 

Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci v oblasti servisu notebooků a další elektroniky, neváhejte nás kontaktovat. Připojíte se již k více než čtyřem stům našim partnerům z Česka a Slovenska, kteří společně s NTSUP zakládají síť servisních poboček.

 

V rámci velkoobchodní spolupráce naše společnost dodává servisní služby, které naši partneři v síti poboček nabízejí svým koncovým zákazníkům.

 

 

 

Velkoobchodní spolupráce a Servisní středisko

 

Naši partneři využívají věrnostní program zahrnující pestré bonusy a pohodlnou webovou aplikaci k zadávání zakázek Servisní středisko pro velkoobchodní partnery z: Česka / Slovenska

 

Jako náš velkoobchodní partner, můžete v Servisním středisku pohodlně objednávat opravy přístrojů svých koncových zákazníků.

 

Dále si můžete objednávat jejich svoz, žádat o zápůjčky náhradní elektroniky, poptávat náhradní díly, sledovat průběh oprav, nahlížet do evidence osobních i obchodních dokladů, sledovat vlastní servisní historii a účastnit se bonusových a slevových programů.

 

Samozřejmostí je též nárok na velkoobchodní ceny prováděného servisu a přístup k velkoobchodní nabídce hardwarových komponent.

 

 

Návod pro obsluhu našeho Servisního střediska

 

 

 

Staňte se naším Sběrným místem. Vyděláte! 

 

Neustále rozšiřujeme síť našich obchodních poboček, takzvaných Sběrných míst. Zákazníci tam odevzdávají porouchanou elektroniku, která obratem putuje do centrály NTSUP k opravě. Proměňte i vaši firmu v nové Sběrné místo NTSUP. Vyděláte na tom!

 

Sběrným místem se může stát i právě vaše firma. Obvykle s námi spolupracují prodejny výpočetní techniky a servisy. Sběrným místem se mohou stát velmi jednoduše, pokud splní několik podmínek. Tou základní je, aby v jejich blízkém sousedství už neexistovalo jiné naše sběrné místo.

 

Podrobnosti spolupráce NTSUP a Sběrných míst jsou uvedeny ve smlouvách, se kterými zástupci NTSUP seznamují nové i stávající partnery. Součástí vzájemné spolupráce je například umístění firemní samolepky na viditelné místo provozovny tak, aby zákazník snadněji poznal, že jde o místo, kde se o servis jeho přístroje dobře postarají.

 

 

 

Reklama zadarmo, dobrá marže, noví zákazníci...

 

A co svým sběrným pobočkám NTSUP nabízí? Mimo jiné marketingovou podporu, provozovna je například zviditelněna v interaktivní mapě NTSUP, což jí dopomůže k dalším zákazníkům.

 

Své partnery také napojujeme na nejefektivnější internetové vyhledávače Google a Sklik.cz. Poptává-li zákazník ve vašem okolí servis notebooků, díky nám se mu na webu nabídne právě vaše firma! Tato forma inzerce je pro vás pochopitelně zdarma.

 

Samozřejmě nabízíme finanční odměny - z každé opravy, kterou pobočky realizují prostřednictvím našeho servisu, mají svůj finanční podíl. Vydělávejte s námi na servisu s dobrou marží!

 

Jako Sběrné místo si díky NTSUP také uvolníte ruce od přemíry práce. Řada partnerů nám zakázky přeposílá prostě proto, že už je sami nestíhají odbavovat. Jsme velká a zkušená firma, která si díky specialistům na různé hardwarové problémy poradí v krátkém čase s každou opravou. A to je pro naše partnery velká výhoda.

 

 

 

Nákup náhradních dílů

 

Máte-li zájem o velkoobchodní odběr náhradních dílů do počítačových zařízení, základní informace o této službě získáte na ZDE.

 

 

 

Zavolejte obchodnímu zástupci 

 

Dohodnout si odběr náhradních dílů, opravovat u nás elektroniku ve velkém, anebo se stát přímo naším Sběrným místem, je snadné. Stačí zavolat našemu marketingovému zástupci a domluvit si termín obchodní schůzky.

 

 
 Vašimi obchodními partnery jsou:

 

Pro Čechy: Josef Čáp Pro Moravu a Slovensko: Michal Bureš 

 

 

Josef Čáp
    cap@ntsup.cz
  + 420 608 797 994

 

               Michal Bureš
            bures@ntsup.cz 
         + 420 775 753 017

 

 Kontakt

Martin Rouš   Martin Junek
Vedoucí servisu   Jednatel společnosti
rous@ntsup.cz   junek@ntsup.cz
+420 608 797 873   +420 774 491 990

Podpořte nás

facebooktwitter