Reklamace

 

 

 

 

Opravdu nejste spokojeni s naší prací?

Je opravený přístroj stále, nebo opět nefunkční? Pro jistotu nejdřív ověřte banality: vyndejte a vraťte do přístroje baterii, zkuste jiný síťový adaptér (ale stejného typu), zkušenější uživatelé mohou zkontrolovat, zda jsou správně usazeny operační paměti ve slotech.

 

V případě, že přístroj stále nefunguje, neztrácejte čas telefonáty a pošlete zařízení zpět k nám stejným způsobem jako při první objednávce. Náš tým udělá všechno pro co nejrychlejší řešení reklamované závady. Samozřejmě musíme požádat o shovívavost, některé závady se nedají odstranit během jednoho dne, ale vyžadují například objednání nového dílu, což může trvat nějakou dobu.

 

Zákazníci mohou u NTSUP také reklamovat poškození zboží při přepravě. Detailní přehled o vašich možnostech získáte ve dvou článcích níže.

 

 

    Jak reklamovat servisní práci

 

Na všechny druhy oprav notebooků a dalších počítačových zařízení máte od nás záruční lhůtu v délce 3 měsíců. Jak reklamovat servis, se dozvíte v tomto článku.

 

   Jak reklamovat zboží poškozené při dopravě

 

V ojedinělých případech se může stát, že k vám zboží (opravený notebook, tablet aj.) dorazí poškozené dopravou. Je nám líto, pokud k takové situaci dojde. Přesto nezoufejte, řešení je nasnadě

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kontakt

Martin Rouš   Martin Junek
Vedoucí servisu   Jednatel společnosti
rous@ntsup.cz   junek@ntsup.cz
+420 608 797 873   +420 774 491 990

Podpořte nás

facebooktwitter