S kompromisy netančíme! Kvalita naší práce vás nadchne


 


Opravujeme porouchané přístroje co nejkvalitněji a odesíláme je našim zákazníkům k jejich úplné spokojenosti. Vysokou úroveň servisních prací zajišťuje už samotná filozofie naší firmy, podle níž je závada vždy svěřena pouze specialistovi s maximem zkušeností v daném oboru.

 

 

 

 

POTŘEBUJETE VĚDĚT: 

  • KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PROJDE DVOJÍ KONTROLOU  
  • KAŽDÝ DRUH ZÁVADY ŘEŠÍ SPECIALISTA
  • CENU SERVISU ZNÁTE JEŠTĚ PŘED OPRAVOU
  • ZA KVALITU RUČÍME VELKORYSOU ZÁRUKOU
  • POŠKOZENÍ PŘI DOPRAVĚ MŮŽETE REKLAMOVAT

 

 

 

 

 

 

 

Oprava se zárukou


Na každou opravu poskytujeme záruku, která je různě dlouhá podle typu servisního zásahu. Obecně však platí tato záruka: Na všechny druhy oprav přístrojů mají zákazníci NTSUP záruční lhůtu v délce 12 měsíců. Na nové náhradní díly použité na opravu přístrojů mají zákazníci NTSUP záruční lhůtu v délce 24 měsíců.

  

V otázce kvality práce si věříme natolik, že vám můžeme za pětisetkorunový poplatek nabídnout i půlroční záruku na spolehlivost celého přístroje. To znamená, že za pouhých 500 Kč ručíme půl roku od opravy za funkčnost celého zařízení. Pokud by se opět porouchalo, servis bude zdarma.

 

 


 

 

Na každou závadu má NTSUP svého specialistu:

 

Jsme pyšní na naše dokonalé servisní zázemí. Máme špičkové know how, skvělou technologii a zkušené techniky. Každý druh závady opravuje specialista s maximem zkušeností v dané oblasti. Máme odborníky na elektroniku, zdrojové části, čipy i konektory, a tím zákazníkům garantujeme špičkovou kvalitu i rychlost práce.

 

 

DOKÁŽEME ZACHRÁNIT I POČÍTAČ ZASAŽENÝ BLESKEM


 

 


 

 

Pečlivá kontrola 

 

Kvalita a spolehlivost práce je v NTSUP zajištěna i podrobnou vstupní a výstupní kontrolou všech přijatých přístrojů. Zákazník má díky tomu jistotu, že se mu počítač, tablet či mobilní telefon vrátí zpět nejen v lepší kondici, ale také bez dalšího nežádoucího poškození a v kompletním balení a výbavě, s jakou jej odevzdával.

  

Pří příjmu je každé zařízení také vyfotografováno, oštítkováno a zabaleno do ochranné fólie. Ještě před samotnou cestou na servisní stůl zjistí diagnostický specialista samotnou povahu a rozsah závady a poté je zákazník seznámen s cenou servisu. Teprve po odsouhlasení ceny se přístroj dostává do nejpovolanějších rukou servisního technika.

 

O konci opravy a pohybu zboží je klient vždy informován. Pokud jste našimi velkoobchodními partnery, můžete využívat webovou aplikaci Servisní středisko pro velkoobchodní partnery z: Česka / Slovenska Tam sledujete i průběh opravy a na závěr si vytisknete fakturu včetně čísla balíku, v němž je zakázka přepravována.

 

 

JAK PROBÍHÁ SERVIS VAŠÍ ELEKTRONIKY V NTSUP

 

 

 


 

 

 

Reklamace? K potížím se stavíme férově

 

Opravdu nejste spokojeni s naší prací? Je notebook stále, nebo opět nefunkční? Pro jistotu nejdřív ověřte banality: vyndejte a vraťte do přístroje baterii, zkuste jiný síťový adaptér (ale stejného typu), zkušenější uživatelé mohou zkontrolovat, zda jsou správně usazeny operační paměti ve slotech.

 

Stále nespokojeni? V případě, že notebook stále nefunguje, neztrácejte čas telefonáty a pošlete zařízení zpět k nám stejným způsobem jako při první objednávce. Náš tým udělá všechno pro co nejrychlejší řešení reklamované závady. Samozřejmě musíme požádat o shovívavost, některé závady se nedají odstranit během jednoho dne, ale vyžadují například objednání nového dílu, což může trvat nějakou dobu.

 

Reklamace zboží poškozeného dopravou: V ojedinělých případech se může stát, že k vám zboží (opravený notebook, tablet aj.) dorazí poškozené dopravou. Je nám líto, pokud k takové situaci dojde. Přesto nezoufejte, řešení je nasnadě.  Více v návodu ZDE

 

 

 

KONTAKTNÍ ADRESA PRO BALÍČEK S OPRAVOU:

 

NTSUP s.r.o.

Vlachovice 26

Nové Město na Moravě 59231

 

 

Jak reklamovat?

 

Reklamace od registrovaných zákazníků:

 

Probíhá v Servisním středisku. Vyplňte znova objednávkový formulář a zaškrtněte kolonku "V záruce". Jedná se o záruku poskytovanou NTSUP - podle tohoto parametru poznáme, že jde o reklamaci. Ve formuláři také uveďte číslo servisního protokolu z první objednávky.

 

 

Reklamace od neregistrovaných (koncových) zákazníků

 

Probíhá v Objednávkovém formuláři. Vyplňte znovu objednávkový formulář a zaškrtněte kolonku "V záruce". Jedná se o záruku poskytovanou NTSUP - podle tohoto parametru poznáme, že jde o reklamaci.

 Kontakt

Martin Rouš   Martin Junek
Vedoucí servisu   Jednatel společnosti
rous@ntsup.cz   junek@ntsup.cz
+420 608 797 873   +420 774 491 990

Podpořte nás

facebooktwitter